Skip to main content

Nasza historia

EMI-MAT jest firmą zajmująca się oczyszczaniem odlewów żeliwnych i staliwnych a także tworzeniem wyjątkowych ozdób i rzeźb ze stali nierdzewnej. Mimo iż EMI-MAT jest firmą młodą to tworzą ją ludzie z wieloletnim doświadczeniem co skutkuje tym iż znamy i rozumiemy potrzeby rynku oraz wiemy, jak sprostać wymaganiom klientów.

emi-mat

Charakteryzujemy się takimi wartościami jak:

Precyzja

Nasz zakład oczyszczania odlewów posiada kompleksowe i profesjonalne zaplecze techniczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać sprawnie i precyzyjnie każde zlecenie.

precyzja_wykonania
jakosc

Koszt i jakość

Koszt precyzyjnej obróbki szlifierskiej zależy od wielkości oraz stopnia zaawansowania odlewu. Aby zapewnić naszym klientom najlepszy balans miedzy ceną a jakością, stosujemy indywidualne podejście a co za tym idzie i wycenę dla każdego zlecenia.

Innowacyjność

Wychodzimy poza ramy zwykłej oczyszczalni odlewów żeliwnych czy staliwnych, oferując także państwu usługę spawania, naprawy i polerowania elementów ze stali nierdzewnej oraz poszerzając nasz bogaty wachlarz usług o nasze własne produkty takie jak ozdoby ze stali nierdzewnej na bramy, tarasy, elewacje i trawniki. Tworzymy również rzeźby nadające niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu i przestrzeni w której staną.

zegar_sloneczny
precyzja-narzedzia

Pewność i zaufanie

Charakteryzuje nas dbałość o szczegóły i indywidualne potrzeby każdego klienta. Na każdym etapie od projektu po przez dobór odpowiednich narzędzi i środków aż do dokładnego wykonania naszą prace cechuje odpowiedzialność i rzetelność

Realizacja

Każda z podejmowanych przez nas prac wykonywana jest na czas. My nigdy się nie spóźniamy z realizacją, ponieważ szanujemy klientów, ich cenny czas i pieniądze. Nasze ceny obejmujące obróbkę przez szlifowanie czy spawanie, nigdy nie są zawyżone a klienci są zadowoleni z naszych usług.

zegar_sloneczny_brody

Zaufanie klientów do naszych usług

Zobacz jakie jeszcze usługi świadczymy

oczyszczanie-naprawa-odlewow-gray
Oczyszczanie odlewów i ich naprawa
polerowanie-stali-nierdzewnej-gray
Polerowanie stali nierdzewnej
spawanie-stali-nierdzewnej-gray
Spawanie stali i stali nierdzewnej
rzeżby-ozdoby-ze-stali-nierdzewnej-gray
Ozdoby i rzeźby ze stali nierdzewnej

Doświadczenie, jakość i precyzja

Jesteś zainteresowany współpracą?